• Türkçe
  • English


     Aruba Networks, mobil şirketler için önde gelen yeni nesil ağ erişim çözümleri sağlayıcısıdır. Şirketin Mobile Virtual Enterprise (MOVE) Mimarisi, şirket merkezleri, Seyahat eden profesyoneller, uzaktan çalışanlar ve misafirler için kablolu ve kablosuz altyapıları tek bir kusursuz ağ erişim çözümü olarak birleştirir.

     Aruba ile erişim ayrıcalıkları bir kullanıcı kimliğine bağlıdır. Böylece kurumsal çalışanlarınız kim olduklarına bağlı olarak fakat nerede olduklarından ve hangi cihazı kullandıklarından ve nasıl bağlandıklarından bağımsız olarak ağ kaynaklarına tutarlı, güvenli erişime sahip olur. Bu da ayrı kablolu ve kablosuz erişim protokollerinin maliyeti ve karmaşıklığını ortadan kaldırır. Gerçekte Aruba ile daha az porta ve sonuç olarak kablolama dolabınızda daha az ekipmana ihtiyacınız olacaktır, bu da erişim altyapınızı etkin biçimde yönetmenize olanak tanır.

     Bütün bunlar Aruba MOVE mimarisini, cihazını getir (BYOD) girişimleri için ideal hale getirir. Aruba, şirketinize IT mobil cihaz erişim kontrolü sağlayarak BYOD’yi etkin şekilde kapsıyor. Bu, kurumsal Wi-Fi ağına cihaz parmak izi olarak adlandırılan cihaz zekası eklenerek gerçekleştiriliyor. Aruba MOVE ile kişisel mobil cihazlar, kurumsal politikalara uygun olarak ağa güvenli bir biçimde bağlanabilirler.Web Analytics