• Türkçe
  • English


     Cisco network tarafında Catalyst, Meraki ve Nexus kampüs LAN anahtarları geleneksel, bulut yönetimli veya tam yapı kontrol modu olmak üzere kapsamlı kurulum seçeneklerinin yanı sıra ek özellikler, ölçekleme, bağlantı noktası hızı ve arayüz türleri sunuyor. Sabit ve modüler, çekirdek, kurulum ve erişim LAN anahtarları hedef tabanlı ağın yeni dönemine yönelik olarak tasarlanmıştır.

     Hedefle desteklenen, içerikle bilgilendirilen ve tüm ürünlerde yerleşik olarak bulunan güvenlikle ağınız, işletme sonuçlarını karşılamak için sürekli olarak öğrenmeye devam edebilir ve optimize edilebilir. 100G, 40G, 25G, 10G, 5G, 2,5G, 1G ve daha hızlı ethernet bağlantı noktaları sunar, kurumsal anahtarlarla verimliliği iyileştirmede BT ekibinize yardımcı olur.

     Cisco UCS ,BT kuruluşlarının çalışma şekillerini değiştirmelerine yardımcı olmaktadır. Endüstri standardı X86 mimarili sunucular ile ağı ve depolama erişimini tek bir tümleşik sistemle birleştirmektedir. UCS, veri merkezinize daha fazla üretkenlik, düşük toplam sahip olma maliyeti ve ölçeklenebilirlik kazandırır.Web Analytics