• Türkçe
  • English


     Verimli bir bilgi alt yapısı sayesinde verilerinizi depolayabilir, koruyabilir, optimize edebilir ve sürekli erişilebilirliğini sağlayabilirsiniz. Tek bir e-postadan üretim veri tabanlarınıza kadar daha çok veriyi yönetebilir ve verimliliğini arttırabilirsiniz. Dell EMC veri depolama sistemleri ile verileriniz için her zaman güvenli, erişilebilir ve büyümeye hazır ortamlar tasarlanabilir.

     Veri yedekleme, koruma ve kurtarma işlemleri için EMC çözümleri. EMC yedekleme ve kurtarma ürünleri, firmanız için ölçeklenebilir, esnek ve her zaman büyümeye hazır yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır. Dell EMC sahip olduğu geniş ürün portföyünü, gelecek nesil yedekleme teknolojilerini ve yönetim stratejilerini birleştirerek çok daha kapsamlı olarak bilgi korumasına imkan sunmaktadır.

     Dell EMC’nin felaket kurtarma önerileri altında birleştirilmiş devamlı veri koruması ve devamlı uzak lokasyona veri transferi çözümleri sayesinde kritik verilerinizin lokal ve uzak lokasyon transferler işlemlerinin yönetimlerini en basite indirgeyebilirsiniz. Önde gelen Microsoft, Oracle ve SAP gibi üreticilerle entegrasyon anlamında tam uyumluluk mevcuttur.

     Dell EMC Xtreme çözümleri ile çok yüksek performans bekleyen ortam ve uygulamalar için farklı seçeneklerde Flash teknolojileri sunmaktadır.Web Analytics