• Türkçe
  • English


     Oracle, bulut servisimizin her alanında yenilikçi teknolojiler barındırıyor. Şirketlerin işlerini, süreçlerini ve deneyimlerini yeniden tasarlamasını sağlıyor. Sektörün kendi kendini çalıştıran, kendi kendini güvence altına alan ve kendi kendini onaran tek veritabanı olan Oracle Autonomous Database’in kullanıma sunulmasıyla Oracle, veri yönetiminde yeniden devrim yapıyor.

     Geleneksel veritabanı bulutları manuel olarak yönetilir ve ayarlanır, insan hatalarına açıktır ve kolaylıkla maliyetli güvenlik açıklıklarına maruz kalabilir; böylelikle bulutun vaat ettiği tasarruf ve verimliliğe ulaşılamamasına neden olur.

     Tüm hatalar için otomatik kurtarma sağlar. Bakım dahil olmak üzere yüzde 99,995 çalışma süresi garantilidir. Hiçbir kesinti süresi olmaksızın ihtiyaçlara göre bilgi işlem veya depolama için esnek ölçekleme sağlar. Entegre makine öğrenimi algoritmaları rakipsiz performans sunmak üzere otomatik önbelleğe alma, uyarlanabilir dizin oluşturma, gelişmiş sıkıştırma ve optimize bulut verilerini yükleme özelliklerini destekler. Otomatik uyarlanabilir performans ayarlama olanağı daha hızlı analitikler sağlar. Hiçbir kesinti süresi olmaksızın kendi kendine yama ve kendi kendine güncelleme ile otomatik olarak güvenlik sağlar. Tüm veriler, varsayılan olarak açık durumdaki güçlü şifreleme ile otomatik olarak güvenli hale getirilir. Erişim izlenir ve kontrol edilir; böylece hem harici saldırılara hem de yetkisiz dahili erişime karşı koruma sağlanır.Web Analytics