Biz Kimiz ?

Biz, Seven 7 Teknoloji olarak, değerli müşterilerimize en son teknoloji ürünlerimizle yüksek kaliteli çözümler sunarak, dijital varlıklarını korumalarına yardımcı oluyoruz

Kalite Politikamız

Seven 7 Teknoloji olarak, sistem yazılım entegrasyonu ve danışmanlık hizmetlerinde müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı ilke ediniyoruz. Her işimizi titizlikle ele alarak, sorumluluk sahibi bir yaklaşımla hareket ediyoruz. İşimizi yaparken yasal ve mevzuat şartlarına uyum sağlamanın yanı sıra, müşteri memnuniyeti ve güvenliği konusundaki sorumluluğumuzu da her zaman yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Teknolojinin gerektirdiği sistemlere sahip olmak ve kalifiye uzmanlarımızı istihdam etmek, işimizin temel prensiplerindendir. Ayrıca, sürekli olarak sistemlerimizi iyileştirme ve geliştirme politikamızı benimseyerek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz.

Vizyon ve Misyon


Vizyonumuz

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ilerleyerek, toplumların kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, kalite ve sağlamlığı temin ederek, müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan ve güvenilirliği koruyarak dinamik gelişim içinde olan bir kuruluş olmaktır. Müşterilerimize mükemmeli yakalamak için çaba gösterirken, sektörde güvenilir ve öncü bir konumda yer almayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

  • iş sürekliliği
  • felaket kurtarma
  • veri yedekleme
  • sanallaştırma
  • veri yönetimi
  • veri merkezi çözümleri